RESERVEER HIER UW
pendelbus, koerier of huurfiets via de reserveerknop bovenaan in de menubalk.
meer...

BLUE-BIKE HUREN BIJ MAX MOBIEL
De deelfietsen aan de stations: eenvoud, tijdwinst, flexibiliteit.
meer...

OP GENTFIETST.BE VIND JE ALLES OVER FIETSEN IN GENT

meer...

Tarieven - Reservaties - Voorwaarden

Tarieven

Prijs
Type
Zones
Bestellen
van/tot
Opmerkingen
4.50 €
24 uur
Gent > Gent
08u en 18u
Vandaag besteld=morgen geleverd
5 €
24 uur
Deelgemeente
08u en 18u
Vandaag besteld=morgen geleverd
5 €
Dag
Gent > Gent
08u en 15u
 
 
8 €
Express 180
Gent > Gent
08u en 15u
Binnen de 180 min.
11 €
Express 180
Deelgemeente
08u en 15u
Binnen de 180 min.
16€
Heen & weer
Gent > Gent
08u en 15u
Binnen de 180 min.
20€
Heen & weer
Deelgemeente
08u en 15u
Binnen de 180 min.

  • Zones

- Gent: alle zones met postcode 9000
- Deelgemeenten: Ledeberg-Gentbrugge-Sint-Amandsberg-Zwijnaarde-Drongen-Mariakerke-Evergem-Wondelgem-Merelbeke-Melle-Sint-Denijs-Westrem.

- Andere gemeenten op aanvraag klik hier.

  • Kortingen

- Max Mobiel kan uw vaste pendelkoerier worden. Voor dagelijkse of regelmatige leveringen kan u een op maat gemaakte offerte aanvragen!

  • Betalingswijze

- Maandelijkse factuur.

 

Reservaties

Nog geen klant                  

U bent reeds klant

 

Onze voorwaarden

  • Duidelijke bestemming

De zendingen moeten voorzien zijn van een etiket met daarop, duidelijk leesbaar, de naam en het adres van de bestemmeling.

  • Retourzendingen

Geweigerde zendingen of zendingen waarvan het adres onvolledig of onjuist is, worden ofwel bewaard bij Max Mobiel, ofwel teruggestuurd naar de afzender. U kan dat aangeven bij de reservatie. Zendingen die terug naar de afzender moeten worden gebracht, zullen tegen dezelfde prijs worden gefactureerd als de af te leveren zending.

Als de bestemmeling afwezig is, laat de koerier een bericht achter. Daarin wordt de bestemmeling gevraagd om zo snel mogelijk contact op te nemen met Max Mobiel voor een nieuwe levering. De kosten voor die tweede levering zijn voor rekening van de afzender, tenzij de bestemmeling het pakje of de brief zelf bij Max Mobiel komt ophalen. Een zending blijft 30 dagen bij Max Mobiel ter beschikking.

Een derde aanbieding gebeurt op uitdrukkelijke vraag van de afzender, waarbij de kosten in principe ten laste van de geadresseerde zullen komen.

  • Wachttijd

Wanneer de fietskoerier langer dan vijf minuten moet wachten bij het ophalen of leveren van het pakje, komt er vanaf de zesde minuut een toeslag van 0,50 cent per minuut bij.

 

 


Top